Центр OsteoDoc™

Що робити після

Коротко:
– Протягом 15 хвилин після сеансу можливе легке запаморочення, не поспішайте сідати за кермо автомобіля
– 2..3 дні утримайтеся від фізичного або емоційного навантаження
– дайте тілу можливість відпочити і провести самокорекцію, як правило, протягом 72 годин!

У цей період триває найактивніша корекція (2-3 дні), протягом цього часу слід утриматися від вираженої фізичної або емоційної активності.
Ви можете відчувати незвичайні відчуття в тілі, перебудову м’язових патернів руху, натяг і навіть невеликий дискомфорт, втому. З цим нічого не потрібно робити – просто дати тілу час перебудуватися.
Після сеансу тіло протягом тижня, іноді довше, перебуває в процесі корекції.

У звичайному режимі це не так помітно, проте ті, хто після сеансу ходив на тренування, відзначали різку слабкість у тілі після 5-10 хвилин інтенсивного навантаження.
Спокійний режим без навантаження потрібен тілу для використання ресурсу на корекцію й оздоровлення. У разі неможливості утриматися від навантаження, постарайтеся зменшити його хоча б на 50-70%.

Ви можете нічого не відчути, і це абсолютно нормально, індивідуально і залежить від вашого тіла, місця і техніки роботи остеопата на сеансі.
Наприклад, краніо-сакральна робота на черепі, як правило, зачіпає перебудову всього організму, на відміну від більш локальних технік на кінцівках.

Також протягом 2-3 днів слід уникати сеансів масажу, інших тілесно орієнтованих лікувальних впливів, вживання нових препаратів (які раніше не приймали), гомеопатичних зокрема.

З огляду на можливість виведення з організму токсинів, що вийшли з тканин під час зняття локальних спазмів, у кровоносне русло, після сеансу слід збільшити вживання чистої питної води до 1,5-2 літрів на день протягом 1-2 днів.

Другий лікувальний сеанс остеопатії призначають зазвичай через 1 тиждень, наступні з більшим інтервалом 2-5 тижнів.