Центр OsteoDoc™

Біодинаміка

Біодинаміка — це більш тонкий напрям у розвитку остеопатії, в якому зміна тиску на тканини відбувається завдяки рівню уваги остеопата до процесів, що протікають у тканинах, бо нейрофізіологічно змінюється синоптична передача і загальний тонус руки. Такими техніками остеопат не нав’язує тілу свою думку, але супроводжує і підсилює природні механізми відновлення здоров’я в тканинах. У них немає прямого механічного впливу на тіло у звичному розумінні, але є можливість тілу розкрити себе, проявити глибинні внутрішні конфлікти і допомогти з ними впоратися.
На початку ХХ століття остеопати дедалі більшу увагу стали приділяти току рідини в тканинах. При цьому акцент робили не тільки на вільний кровотік і лімфоток, а й на особливу роль приділяли безперешкодному потоку внутрішньомозкової рідини (ліквору), і міжклітинної рідини. Згодом було розроблено методики і техніки для роботи з “рідинами” тіла.
Розглядати біодинаміку як розділ альтернативної медицини, зокрема як будь-яку енергетичну техніку, невірно, хоча вона базується на таких поняттях як потенція, рідинне тіло, флюїд.

У роботі з тілом остеопат, застосовуючи біодинамічний підхід, не втрачає основних принципів остеопатії. Біодинаміка не використовує візуалізацію, енергетичних технік і методів впливу. Основа біодинамічної роботи – це досконала пальпація і перцепція, помножена на мікровпливи на рідинному, невральному, фасціальному та ін. рівнях тіла.
Остеопат, який практикує біодинамічну терапію, не нав’язує тілу шлях до зцілення, а лише допомагає йому на шляху до здоров’я. Розкриває природні, закладені природою можливості до самозцілення. Жодних “маніпуляцій” із тканинами, тільки підтримка в ритмах та інших рухах. При цьому що менша інвазія (вольовий вплив оператора), то кращий виходить результат.

Існує кілька напрямів остеопатії:

Остеопатія в Києві, телефон остеопата і ціна остеопатичного сеансу в київ у розділі контакти.