Центр OsteoDoc™

Остеопатія

"Остеопатія базується на досконалості роботи Природи. Коли всі частини тіла людини в порядку — ми здорові. Якщо це не так, результатом буде хвороба." Е.Т.Стілл, засновник остеопатії.

Остеопатія — це методики впливу руками на анатомічно пов’язані структури тіла для звільнення від блоків, що обмежують їхні функціональні дії. Відновлення циркуляції рідин в організмі. Відновлення здорової рівноваги між функцією органів і їхньою структурою. Остеопатія дає імпульс тілу, активуючи процеси саморегуляції, вона розглядає організм людини як єдине ціле. Завдання остеопатії не просто прибрати джерело болю, дискомфорту, а знайти й усунути першопричину, яка призвела до цих наслідків. Активізувати процеси саморегуляції в організмі, його захисні сили. У цьому закладено комплексний підхід до лікування.

Засновником остеопатії є американський хірург Е.Т. Стілл, він сформулював базові принципи і розробив методики лікування. Першу остеопатичну школу він відкрив 1892 року.

Е.Т. Стілл: “остеопатія — це наукове знання анатомії й фізіології в руках розумної та тренованої людини, яка зможе докласти це знання для користі людини, яка хвора або травмована” (1892 р.).

Остеопат – це майстер пальпації, людина, яка розрізняє руками навіть невеликі зміни в стані фасцій, м’язів, суглобів, кісток, визначає їхній вплив на інші органи тіла і здатна провести успішне лікування, спираючись тільки на можливості своїх рук. Ця навичка відпрацьовується і розвивається в остепатичних школах, спеціальними вправами та методами.
На сьогодні остеопатію визнано як медичну спеціальність у таких країнах, як США, Канаді, Франції, Великій Британії, Німеччині, Італії, Іспанії, Бельгії, Швейцарії, Австралії, Новій Зеландії та ін.

Існує кілька напрямів остеопатії:

Остеопатія в Києві, телефон остеопата і ціна остеопатичного сеансу в київ у розділі контакти