Центр OsteoDoc™

Системні
розстановки

Системні розстановки за Б. Хеллінгером – це метод допомоги людям, що базується на зчитуванні та зміні інформації в інформаційному полі.
Він знаходиться на стику психотерапії, духовної практики та філософії. Основоположником методу вважається Берт Хелінгер, хоча сам Б. Хелінгер себе автором не називав.

Метод використовують для розв’язання таких проблем: кризові ситуації, стосунки з рідними та близькими, здоров’я, стосунки чоловіка та жінки, пошук свого місця в житті та багатьох інших.

Розстановка може тривати від кількох хвилин до кількох годин, але найчастіше займає годину, півтори.

Кожна розстановка по своєму унікальна. Але частий сценарій групової розстановки можна описати так. З групи один учасник сідає до розстановника і розповідає про свою проблему.
Далі обирають заступників з учасників групи, які братимуть участь. Заступники прислухаються до своїх почуттів тут і зараз із загального інформаційного поля і починається розстановка.
Заступники повідомляють інформацію про те, що відбувається з ними. У цей момент проявляється шар історії клієнта. Ця інформація обробляється клієнтом за допомогою розстановника. Вимовляються “дозвільні фрази” (фрази, що допомагають вирішенню проблемної ситуації, а також змінюють зв’язок із членами системи і минулою історією).
Розстановка завершується.